Sīva cīņa Siguldas trasē – 61 km līdz galam!
2025. gada 7. septembrī Siguldā notikušais 35. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens vēlreiz apliecināja, kāpēc šo sacensību dēvē par gada lielāko un emocionālāko velo notikumu Latvijā. Masveidīgs starts, tehniska trase un mainīgi laikapstākļi padarīja MTB/Gravel 61 km distanci par īstu izturības pārbaudījumu.
Zintim Gailim (POLICISTU VELOBIEDRĪBA) šis nebija vienkārši brauciens — tā bija sīva cīņa ar trasi, tempu un pašam ar sevi. Siguldai raksturīgais reljefs ar gariem kāpumiem, ātriem nobraucieniem un nepārtrauktu ritma maiņu prasīja maksimālu koncentrēšanos no pirmā līdz pēdējam kilometram.
Distances vidusdaļā slodze kļuva īpaši smaga — kāpumi, grants posmi un lielais dalībnieku skaits neatstāja vietu kļūdām. Tomēr, saglabājot stabilu tempu un pieredzē balstītu braukšanas taktiku, izdevās noturēt ritmu līdz pat finišam.
Rezultāts
MTB/Gravel distance – 61 km
⏱ Laiks: 02:27:52.3
🏁 Kopvērtējums: 188. vieta
🏅 Savā grupā (M55): 19. vieta
🚴 Dalībnieka Nr.: 516
Šis finišs bija vairāk nekā rezultāts tabulā — tas bija rakstura brauciens, kas apliecināja spēju cīnīties līdz galam arī tad, kad trase kļūst smaga un distances beigās katrs kilometrs prasa gribasspēku.
Vienības brauciens nav tikai sacensības. Tas ir pārbaudījums, ko iztur tikai tie, kas nepadodas.
Un šoreiz — finišs tika sasniegts ar pārliecību un cieņu pret trasi. 💪🚴♂️