Policistu_Velobiedriba_logo

4Tower 4 dienu MTB XCO Polija 2021

2021. gada laikā posmā no 5-8.augustam Polija, Malopoļska, Ochotnica Dolna norisinājās MTB 4 TOWERS , četru dieniu velosacensības kalnu divriteņiem , ar dažādas sarežģītības pakāpes trases elementiem, kas atbilst olimpisko trašu un XCO trušu sarežģītības pakāpei. Sacensibas startēju,ka Latvijas Policistu velokomanda. Pirmajā dienā sacensības bija paredzētas ar individuālo startu, 7 km braukšanā kalnā ,kalnā augstums ap 1500 m. Kopējās distances garums 20 km. Šajā dienā laikā apstākļi kalnos nelutināja, un lija lietus kas sarežģīja braukšanu, palielinot slodzes. Savā vecuma grupā M50, 8 cilvēku grupā ,kur visi bija poļi izdevās finišēt 5 vieta. Sacensības ir svarīgi nostartēt visas 4 dienas un iegūt ieskaites punktus. Otrajā dienā jau 42 km ar ļoti gariem,stāviem kāpumiem dažāda apvidū, un ļoti stāviem gariem ,ekstrēmiem nobraucieniem. Kopumā izdevās izturēt un ierindoties 2. Vietā. Trešajā dienā sekoja 45 km un Ceturtajā dienā 49 km. Kopuma izdevās saglabāt vadošo vietu izturēt visas 4 dienas ar ļoti smagām distancēm, pārvarēt sevi un rezultātā izcīnīt savā vecuma grupā kopvērtējumā 1.vietu. Balvas pasniedza Dolna Mērs un sacensību organizatori. Poļi augsti novērtēju Latvijas Policistu dalību veločempionātā. Ar savu uzvaru un izturību Latvijas policisti ir atstājuši pozitīvo skatījumu, atpazīstamību un populrizejuši policijas tēlu ārpus Latvijas robežām.
Vēlos aicināt visus VP strādājošos pievienoties POLICISTU VLOBIEDRĪBAI,lai kopā popularizētu pozīcijas tēlu, un policists kā velobraucējs būtu vairāk atpazīstams ka Latvijā tā arī ārpus Latvijas robežām.
atsauces.
#OchotnicaMTB4TOWERS
#tatracyclingevents

Uz galeriju >>