Policistu_Velobiedriba_logo

Atskaite par 2012. gadu

Ir noslēgusies 2012. gada velosezona, ar sportiskām un cita veida aktivitātēm. Arī POLICISTU VELOBIEDRĪBA, kurai 2013. gada 09. janvārī palika viens gads, aktīvi piedalījās sporta sacensības, kā arī citās veloaktivitātēs, kas popularizē aktīvu, veselīgu dzīves veidu policistu un  sabiedrības vidū, popularizē policijas tēlu un  veicina  kultūras standartu celšana  starp gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem.
2012. gadā POLICISTU VELOBIEDRĪBA vēsturē  tika ierakstīta, kā pirmā apvienotā policistu biedrība, kura ir nodibināta, darbojas un   izvirzītie mērķi ir   popularizēt aktīvu veselīgu dzīves veidu, veicināt drošību uz veloceliņiem un autoceļiem, popularizēt policijas tēlu, kā arī aktīvi iesaistīties velocsacensībās un citās sportiskās un sabiedriskās aktivitātēs.
Kopš dibināšanas POLICISTU VELOBIEDRĪBĀ ir iesaistījušies 32 biedri, tie ir  Valsts policijas amatpersonas, Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, Militārās policijas darbinieki, Valsts ieņēmuma dienestā strādājošās amatpersonas , kā arī veloentuziasti no sabiedrības.
Visā gada garumā biedrība ir aktīvi darbojusies un ieguvusi savu atpazīstamību, atbalstītājus policistu  gan sabiedrības vidū.
Kā nozīmīgs biedrības sasniegums ir tas, ka ir izdevies apvienot POLICISTU VELOBIEDRĪBA biedrus  no dažādās policijas struktūrām, no sabiedrības veloentuziastus un, protams, tas, ka biedrībā lielāko daļu ir iesaistījušies veloentuziasti no policijas, kuru aktīva darbība veicina biedrības mērķu sasniegšanu. Nozīmīgi ir arī mājas lapas izveidošana www.velobiedrība.lv , kur tiek apkopota visa biedrības aktualitātes. Vēlos atzīmēt sadarbības partneru atbalstu, kuru atbalstīts 2012. gada  bija ievērojams  un pateicoties šiem atbalstītājiem, biedrība virzījās uz izvirzītiem mērķiem.
POLICISTU VELOBIEDRĪBA 2012. gadā piedalijās 33 veloaktivitātēs, kas ietver sevī veloaktivitātes, sporta sacensības, reidi ar sadarbības partneriem utt.
Turpmākie biedrības plāni ir izvirzīto mērķu sasniegšanas turpināšana, dalības velosacensībās, sadarbības partneru piesaistīšana un iesaistīšana , jaunu biedru iesaistīšana biedrībā, esošo biedru iesaistīšana sabiedriskā dzīvē, kā arī regulāru reidu veikšana ar mērķi veicina  kultūras standartu celšana  starp gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem, policijas tēla popularizēšana utt. Kopumā nodrošināt aktīvu darbību 2013. gadā.
Novēlu viesiem Laimīgu 2013. gadu, un lai labi minās 2013. gadā.

 1. Ziemas brauciens par Lojas upi. Bija ļoti auksts laiks, bet tas neatturēja no dalības. Pirmais pasākums!
 2. Biedrības prezentācija. Komanda gatava startam!
 3. Talka . sakopjam Mārupītes veloceliņu
 4. 1. maija veloparāde. Kopā ar visiem veloentuziasties.
 5. Veloinspekcija. Apsekojām veloceliņu Rīgas centrs- Berģi. Sniedzām savu atzinumu un ieteikumus.
 6. Velokross Baložos 1. posms, smaga trase.
 7. SEB MTB 1. posms cēsis-valmiera. Diena drēgna, trase ļoti ātra braukšanai un pirmie rezultāti.
 8. garām ejot sacensības . Biedrības dalība tiek nodrošināta
 9. TREK posms Cēsīs. Arī tur mēs piedalamies!
 10. Jūrmalas SMS kredit velomaratons . Arī pa šoseju braucam!
 11. Kuldīga.  Pasākuma dalībnieki pie Ventas rumbas.
 12. IeM sporta spēles Kandavā. Veloaktivitātes pirmo reizi  spēļu vēsturē.
 13. SEB MTB 2. posms Sigulda, Tā mēs pārvaram bez ceļu.
 14. SEB MTB 3. posms Cēsīs. Dalībnieku daudz, ļoti liela konkurence, smaga cīņa par punktiem.
 15. Velomaršruta atklāšana  Talsu pusē.
 16. TREK posms Talsos, kalnainā trase.
 17. TREK  posms Siguldā,  Arī pievaram garo kāpumu Siguldas kalnā.
 18. Saiets pie LRA valdes pr. Viestura Silinieka. Kādreiz arī jāatpūšas.
 19. Garām ejot sacensības. Arī tādas vietas kur braucam.
 20. Seb MTB 4. posms Vietalva pulcē lielu skaitu dalībnieku. Diena bija karsta, putekļaina un trase grūta grūta.
 21. Jūrmalas MTB maratons. Starptautiskā līmeņa sacensības. Arī mēs sākam no pirmā koridora un starta līnijas.
 22. Kanāla regate Rīgas pilsētas svētku ietvaros. Nedaudz pietrūka līdz 3. vietai.
 23. SEB MTB 5.posms Tukumā. Tikai uz priekšu!
 24. TELE 2 Rīgas velomaratons. Trešā vieta komandu vērtējumā tautas klasē. Pirmie sasniegumi!
 25. Foto rallijs atklājot 22. Latvijas riteņbraucēju vienības braucienu. Kauss , ka atraktīvākā komanda!
 26. 22. Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens. Biedrība  ņem dalību maratonā. Gatavošanās pirms  brauciena.
 27. Profilakse ar Rīgas pašvaldības policiju uz veloceliņa Rīgas centrs-Berģi. Kultūras veicināšanas uz veloceliņa.
 28. SEB MTB 6. posms Smiltene. Upītes šķērsošana.
 29. 1. septembra pasākums Zinību diena. Sabiedrībai ir interese par biedrības darbību.