Policistu_Velobiedriba_logo

IeM Atklātais Policistu veločempionāts

4. jūnijā  “Smiltenes kauss riteņbraukšā 2022 ” ietvaros Smiltenē norisinājās IeM Atklātais Policistu veločempionāts 40 km distancē,kurā aktīvu dalību ņēma Valsts policijā strādājošie, Pašvaldības policijas strādajošie, POLICISTU VELOBIEDRĪBAS, Valsts policijas koledžas velobraucēji ka arī citu drošības struktūru strādājošie darbinieki.
       Tika izcīnīti 9 kausi. 3 kausi vīriešu  vērtējumā, 3 kausi sieviešu vertējumā un 3 kausi komandu vērtējumā.
        Komandu vērtējumā:
​​1.vieta VP Rīgas RP
​​2.vieta Reģionālais  Pašvaldības policijai
​3.vieta POLICISTU VELOBIEDRĪBA 
​​4.vieta Valsts policijas koledža

         Individuāli vīriešu  konkurencē
1.Juris Visockis VP Rīgas RP
2. Krišs Knodze Rīgas pašvaldības policija
3. Rolands Pipcāns VP Rīgas  RP

        ​​Individuāli  sieviešu  konkurencē
​​​​1.Diāna Jurēviča Reģionālā  Pašvaldības policija
2.Dana Alksne LiVelo / Zelta Zeme (VP amatpersona)
3.Dana Šveca Reģionālais  Pašvaldības policija

       LIELS GANDARĪJUMS par pavaditām sacensibām,un liela cerība,ka šāda veida sacensibas Policistu veločempionāts norisināsies katru gadu, piesaistot ar vien  vairāk  un vairāk velobraucejus, kuri būs gatavi apliecināt sevi, kā spēcīgākos velobraucejus  Policistu vidu!
LIELS PALDIES! sacensibu organizātoram LRF, Smiltenes pilsetas domei , kā arī IeM Veselības sporta  centram.
          POLICISTU VELOBIEDRĪBA  aicina  uzņēmējus  atbalstīt  čempionāta  norisi ,jo šāda  veida sacensības  var kļūt  ar vien  populāras  Policistu un sabiedrības vidū . Atbalstot , kā arī ar IeM,Valsts  policijas, LRF atbalstu ,ir iespējams  organizēt  Baltijas, Eiropas, kā ari Pasaules līmeņa Policistu veločempionātu.