Policistu_Velobiedriba_logo

Jūrmalas MTB maratons

26/08/2012 Jūrmalā norisinājās MSCredit.lv Jūrmalas MTB maratons. POLICISTU VELOBIEDRĪBA piedalījās šajās sacensībās ar savu komandu. Bija cerība komandu vērtējumā Tautas distancē 47 km iekļūt spēcīgāko 3 komandu vidū. Šajā sezonā tas neizdevās, jo organizatori nezināmu iemeslu dēļ komandas kopvērtējumā nebija iekļāvuši labākos sportistus, kuri labi nostartēja Tautas distancē. Pirmās trīs vietas Tautas distancē ieņēma spēcīgas sporta klubu komandas. Mūsu uztverē šīm komandām bija jāpiedalās Sporta distancē, nevis tautas distancē, kur arī varēja pierādīt savu augsto sagatavotību un meistarību, šādā veidā Sporta distanci ar dalībniekiem padarot kuplāku, un cīņu par spēcīgākiem, interesantāku. Arī šo sacensību laika, ievērojām daudz lietas, kas nebija pienācīgi saorganizētas. Slikta mūsu biedru un komandas reģistrācija un iekļaušana sarakstos, trasē dzirdināšanas vietas nebija savos augstumos, arī aizdomīgi ir organizatoru katram 100 naudas prēmija 100EUR apmērā. Šāda naudas prēmija arī pienācās pēc sacensību beigām un sarakstiem arī POLICISTU VELOBIEDRĪBAI, bet vakarā jau saraksts bija izmainīts. Interesanti!!!!!
            Kopumā trase bija ātra interesanta, savukārt organizatoriem ir jāaizdomājas  par visām šādam lietām, kas met ēnu uz negodīgu sacensību organizēšanu.
Nākošā gadā biedrība atkal startēs Tautas distancē , joprojām ceram komandas vērtējumā ieņemt augstu vietu, un cerams, ka Tautas distancē uz pjedestāla redzēsim tiešām tautas komandas, nevis sporta komandas.