Policistu_Velobiedriba_logo

23. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens

Svētdien skaistajā Vidzemes pilsētā Siguldā norisinājās 23. Latvijas Riteņbraucēju Vienības velobrauciens, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – vairāk nekā 5200 riteņbraucējus. Ar 19 velobraucēju skaitu POLICISTU VELOBIEDRĪBA  piedalījās visās trīs piedāvātās distancēs. Kuplāko dalībnieku skaitu biedrība pārstāvēja tautas braucienu, tur startēja 15 velobiedrības biedri. Diena bija ļoti saulaina līdz ar to  brauciens bija izdevies un katrs brauciena dalībnieks bija priecīgs par savu finiša laiku. Labākie braucēji tautas distancē :28. vieta Juris Visockis 54:41 nedaudz par vienu minūti atpaliekot no distances uzvarētāja,42. vieta Gatis Detlavs 54:54, 100.vieta Mārtiņš Ozols 56:04, 11.vieta Kristaps Bokišs 56:26, 142. vieta Artūrs Ločmelis 57:06, 156. vieta Zintis Gailis 57:14. Tālākā secībā ieņēma Kristaps Kalniņš, Līga Actiņa, Juris Tišaņinovs, Vitālijs Belogrivs, Kaspars Locs, Mareks Ševšeļovs, Raimonds Stulpāns. Arvis Brolišs. LOK šosejas sporta braucienu pārstāvēja POLICISTU VELOBIEDRĪBA komandas braucējs Andrejs Pegasovs 2:36:36, kurš ieņēma 133 vietu  no 236 velobraucējiem. SEB kalnu divriteņu (MTB) brauciens: 304. vieta Kristofers Lembergs 2:13:57, 497.vieta Aldis Teinaišeis 2:30:00, 509. vieta Mārtiņš Dzelmītis 2:30:48. 23. Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens bija pirmspēdējās komandas sacensības šajā 2013. gada sezonā . Pēdējās sacensības velobraukšanā, kur dalību ņems biedrības komanda  būs SEM MTB 6. posms Tukumā. Ar šā posma beigšanos POLICISTU VELOBIEDRĪBA veiksmīgi būs noslēgusi sporta sezonu, un pievērsīsies akcijām  kas vērstas uz mazāk aizsargātu satiksmes dalībnieku aizsardzību. Ar Tukuma posmu arī noslēgsies Igo Japiņa organizētās velosacensības šajā gadā. Šajā sakarā POLICISTU VELOBIEDRĪBA vēlās izteikt Igo Japiņam pateicību par būtisku ieguldījumu velosporta attīstībā Policijā, kā arī par labu sadarbību 2013. gada sezonā, un biedrība arī cer uz tikpat labu sadarbību nākošajā 2014. gada velosezonā.