Policistu_Velobiedriba_logo

LR čempionāts grupas brauciens senioriem

Juris Visockis -” 28/07 norisinājās LR čempionāts grupas brauciens senioriem 55km. Sacensības norisinājās uz Aizputes ceļa. Sacensības sākumā bija vairāki bēgšanas mēģinājumi bet visi bija īslaicīgi atrāvieni. Ap 9 km vienatnē izdevās aizbraukt projām no grupas kur lielākais pārsvars bija ap 1min. Vienatnē nobraucu 7km kad grupa noķēra un turpinājām kopumā braukt. Uz ceļa bija pagrieziens atpakaļ kur notika atkārtots n nopietns atrāviens 6 cilvēku grupa. Distances laikā pievienojos vienatnē pie atrāvieni un tika uzsākts nopietns darbs pie distances veikšanas. Pēc neilga laikā pie mūsu atrāvieni vēl pievienojās pāris cilvēki kur mēs bijām 12 uz finišu. Finiša spurt s bija pret nezinu kalnu 2km kur norisinājās spraiga cīņa. Galā rezultātā izcīnīju 1vietu savā vecumā grupā”.