Policistu_Velobiedriba_logo

Smiltenes pilsētas svētku ietvaros 16. jūlijā šajā skaistajā Vidzemes pilsētā notika a/s Latvijas valsts meži MTB un Gravel maratona sezonas ceturtais posms. 

Tieši Smiltenē esošajā Pilskalna pļavā 1997. gadā aizsākās Latvijas kalnu riteņbraukšanas kustība. Šeit risinājās pirmās sacensības, kas ar laiku pārrauga vērienīgākajā velo seriālā Latvijā. Skaistā un paugurainā Vidzemes pilsēta LVM MTB un popularitāti iegūstošo Gravel maratonu uzņems otro gadu pēc kārtas. Sacensību organizatori un trašu veidotāji parūpējušies par interesantām, tehniskām un dinamiskām trasēm. Starts tika dots Smiltenes pilsetas  centrā,  bet finišs veda pa parku un slaveno bruģa kalnu.

Rezultāti:

Zintis Gailis 1:51:57 – 194 v. (kopvērtējumā 103 v.) ( M50-22 v.), kopvērtējums M50- 17 v.

Andris Zvīnis 1:52:04 – 195 v. (kopvērtējumā 77 v.) ( M40-60 v.), kopvērtējums M40- 23 v.