Policistu_Velobiedriba_logo

4 dienu MTB XCO velosacensības Polijā (lietus, dubļi, nobraucieni pa akmerņainu virsmu, gari uzbraucieni kalnos utt). “Małopolska Ochotnica MTB 4 TOWERS 2022“.

          2022. gada laika posmā no 12.-15. augustam Polijā, Malopoļskā, Ochotnica Dolna trasē norisinājās  četru dienu MTB XCO (4 TOWERS) velosacensības kalnu divriteņiem ar dažādas sarežģītības pakāpes trases elementiem, kas atbilst olimpisko trašu un XCO trašu sarežģītības pakāpei. Sacensību organizatori pirmās dienas sacensībās veica trases korekcijas un, neierasti iepriekšējiem gadiem, tika  izmainīta tās distance un sarežģītības pakāpe.
Pirmās dienas starts tika dots 12. augustā  ar kopējo distances garumu 20 km. LATVIJAS POLICISTU VELOBIEDRĪBAS komanda  trīs velobraucēju sastāvā- Zintis Gailis, Kristaps Gailis un Normands Treilons,  veiksmīgi nostartēja minēto distanci un finišēja Ochotnicy Dolnej kalnos sagatavotā finiša zonā. Pēc pirmās dienas finiša  Zintis Gailis HARD distancē M5 grupā kopvērtējumā izcīnīta 5 vietU. Normands Treilons M5 grupā izcīnīja 9. vietu. Kristaps Gailis M2 grupā- 8.vietu.
Otrās dienas starts  tika dots 13. augustā ar kopējo distances garumu 55 km. Tika veiksmīgi finišēts. Zintis Gailis HARD distancē M5 grupā kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu. Normands Treilons M5 grupā izcīnīja 4 vietu. Kristaps Gailis M2 grupā- 5.vietu.
           Trešās dienas starts  tika dots 14. augustā ar kopējo distances garumu 65 km. Arī te tika veiksmīgi finišēts. Zintis Gailis HARD distancē M5 grupā kopvērtējumā izcīnīja 2. vieta. Normands Treilons M5 grupā izcīnīja 4. vietu. Kristaps Gailis M2 grupā tehnisku iemeslu dēļ sacensībās nepiedalījās.
            Ceturtās dienas starts  tika dots 15. augustā ar kopējo distances garumu 60 km. Tika veiksmīgi finišēts. Zintis Gailis HARD distancē M5 grupā kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu.  Četru dienu sacensību kopvērtējumā,  papildus tika izcīnīta godalgotā 2.vieta!
Normands Treilons M5 grupā izcīnīja 4 vietu. Kristaps Gailis M2 grupā- 3.vietu.
Visi komandas dalībnieki, Kristaps un Normands cīnījās neatlaidīgi!
             Īpaši gribam atzīmēt Normandu Treilonu, kuram šāda veida sacensības bija pirmās, un neskatoties uz trašu sarežģītību , distances garumu, lietaino laiku, dubļiem Normands finišēja visas četras distances. Gods un slava Normandam!!!!
Izvērtējot sacensības , varam droši apliecināt, ka HARD distance 2022. gadā pēc tehniskās  un sarežģītības pakāpes bija  līdz šim visgrūtākā 4 posmu tūre.  Sacensības sevī ietvēra daudz ļoti smagus kāpumus un nobraucienus, kā arī klimatiskie apstākļi, lietus padarīja trases īpaši grūtas.
Paldies visai komandai par neatlaidīgu cīņu!
Balvas pasniedza Ochotnica Dolna Mērs un sacensību organizatori. Poļi augsti novērtēja Latvijas Policistu dalību veločempionātā. Ar savu uzvaru un izturību Latvijas policisti ir atstājuši pozitīvo skatījumu, atpazīstamību un popularizējuši policijas tēlu ārpus Latvijas robežām.
Vēlos aicināt visus  strādājošos un nestrādājušos  policistu pievienoties POLICISTU VELOBIEDRĪBAI, lai kopā popularizētu policijas tēlu, un policists kā velobraucējs būtu vairāk atpazīstams kā Latvijā, tā arī ārpus Latvijas robežām.
Atsauces.
#OchotnicaMTB4TOWERS
#tatracyclingevents

LVM  Lielbāta MTB  Siguldas 2. posms

2023. gada 14. maijā pirmo reizi Siguldas posma sacensību centrs tika izveidots mājīgajā “Fischer slēpošanas” centrā. Tikmēr sacensību trases tika veidotas gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā.

Read More »