Policistu_Velobiedriba_logo

SEB MTB.6.posms Smiltene

23. septembrī Smiltenē norisinājās  pēdējais SEB MTB 6. posms. Šis posms bija noslēdzošais, un tas  pulcēja daudz braucēju. Neskatoties uz drēgno un lietaino dienu, tas netraucēja biedrības startam.

SEB MTB komandu kopvērtējumā no 150 komandām ieņēmām 41 vietu, kas ir labs sasniegums pirmajā sezonā ar tiem resursiem un iespējām , kas mums bija.
Kopējais dalībnieku skaits SEB MTB maratonā piedalījās 2583 dalībnieki. Individuāli katrs mūsu biedrs, kurš ņēma dalību SEB MTB maratonā paveica to , ko viņš varēja, un pēc mūsu domām ir labi rezultāti un labs iesākums kārtējam 2013. gada SEB MTB maratonam.
Rezultāti : Gatis Detlavs 126. vieta; Juris Visockis 227. vieta; Zintis Gailis 424.vieta; Aigars Bajārs 509. vieta; Andrejs Pegasovs 582. vieta Artūrs Ločmelis 585. vieta; Didzis Karlovskis 712. vieta; Juris Tišaņinovs 952. vieta.