Policistu_Velobiedriba_logo

Trek 2.posms Ikšķilē

Pēc veksmīgā starta Beļģijā, POLICISTU VELOBIEDRĪBA komanda TREK Ikšķeles posma izcīna 2.vietu.

19.jūnijā, Ikšķilē norisinājās kalnu riteņbraukšanas seriāla “Volkswagen Trek kauss 2014” ceturtais posms, kas vienlaikus būs arī “Sportlat balvas” 9.posms un ko rīko veikals “Trek” un biedrība “Sportlat”. Zīmīgi, ka šoreiz gan “Moller auto Krasta” 50km maratona distancē, gan “Trek Superfly” 30km pusmaratona distancē starts būs vienlaicīgi – plkst. 12.
Veiksmīgi POLICISTU VELOBIEDRĪBA komanda pavada kārtējo posmu “Trek Superfly” 30km pusmaratona distancē. Atzīmējami Gatis Detlavs,Juris Tišaņinovs,Vitālijs Belogrīvs, Artūrs Ločmelis, Didzis Karlovskis, kuri nesa savu ieguldījumu komandas uzvarai . Īpaši Juris Visockis , Ziedonis Brēdiks, Līga Actiņa kuri teicami finišēja dodot komandai svarīgos punktus. Arī perspektīvais POLICISTU VELOBIEDRĪBA velobraucējs Kristofers Lembergs uzrādīja labu sniegumu, un apliecina sevi , ka spēcīgu komandas velobraucēju. Kopumā komandai pievienojas vēl viens izcīnīts kauss par otro vietu.