Policistu_Velobiedriba_logo

Velofotorallijs

14. augustā, PPOLICISTU VELOBIEDRĪBAS komanda piedalījās “Velofotorallijā” sacīkstēs un ieguva kārtējo kausu.
Pasākums bija ļoti interesants, kura mērķis bija pārbaudīt dalībnieku spēkus, izveicību un atraktivitāti. Mēs savu mērķi sasniedzām un pierādījām, ka policisti var būt ari loti atraktīvi un pozitīvi domājoši cilvēki. Apliecinājums tam ir Romana Vanšteina pasniegtais kauss.

Nedēļas sākumā, 14. augustā, mūsu ”Policistu velobiedrības” komanda piedalījās ”Velofotorallija” sacensībās, kur ieguva kausu nominācijā ”atraktivitāte”.

No 11:30 līdz 15:00 velokomandas veica dažādus uzdevumus un meklēja objektus Rīgas pilsētā. Policistu velobiedrības pārstāvis Zintis Gailis teic, ka pasākums bija patiesi interesants, tā mērķis bija pārbaudīt dalībnieku spēkus, izveicību un atraktivitāti. ”Savu mērķi sasniedzām un pierādījām, ka policisti ir atraktīvi un pozitīvi domājoši cilvēki. Apliecinājums tam ir riteņbraucēja Romāna Vainšteina pasniegtais kauss.”

Nākamie pasākumi, kuros piedalīsies ”Policistu velobiedrība” būs rītdienas Kanāla regate, kas norisināsies Rīgas pilsētas svētku un Ostas svētku ietvaros, un ”Policijas iela” 1. Septembra Vērmanes dārza pasākumā.

Savukārt, nākamais lielākais velo pasākums ”Policistu velobiedrībai” būs 2. septembra Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens, kas šogad notiks jau 22. reizi.

”Policistu velobiedrība” atgādina, ka ikviens gribētājs un interesents ir gaidīts velobiedrībā un tie, kuri vēl nav biedri, ir aicināti iestāties!

Lai policistus iedvesmotu pievienoties velobiedrībai, tās pārstāvji sola, ka pirmie četri aktīvisti, kas iestāsies velobiedrībā, saņems no velobiedrības ielūgumus ar iespēju bez maksas piedalīties šajā velobraucienā, kā arī privilēģiju kartes no www.veloatlaides.lv!